Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > DOTAZNÍK: SOCIOEKONOMICKÁ STUDIE DUKOVANY

DOTAZNÍK: SOCIOEKONOMICKÁ STUDIE DUKOVANYDatum konání:
18.6.2024

Vážení občané,

obracíme se na Vás s prosbou o spolupráci na dotazníkovém šetření, které je realizováno v rámci zpracování „Socioekonomické analýzy Dukovany“. Cílem této analýzy je zhodnotit předpokládané dopady dostavby Jaderné elektrárny Dukovany také ve Vaší obci.
Zadavatelem této analýzy je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Kraj Vysočina a Jihomoravský kraj a jejím zpracovatelem společnost KPMG Česká republika, s.r.o.

Toto dotazníkové šetření je určeno pro obyvatele, kteří májí v obci Hartvíkovice obvyklé místo pobytu. Dotazníkové šetření by mělo probíhat primárně elektronicky nebo s možností papírového vyplnění dotazníku.

V elektronické podobě můžete dotazník vyplnit zde: https://www.surveymonkey.com/r/dukovany_rezidenti, případně QR kód, který najdete v podkladech v příloze.
Pro papírový sběr dat je připraven dotazník v souboru PDF, který si můžete vytisknout, vyplnit a doručit na obecní úřad do připravené schránky na chodbě.

Dotazníkové šetření bude probíhat nejdéle do 14. července 2024. Pokud budete mít k výzkumu jakékoliv otázky, můžete se obrátit na kolegy D.Vichra (vichr.d@kr-vysocina.cz), M.Moláka (molak.m@kr-vysocina.cz).

Děkujeme za spolupráci.

 

Dukovany_Dotazník_rezidenti_tisk_papirovy_sber_06.06.2024.pdf

Dukovany_Leták_rezidenti_06.06.2024.pdf