Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Očkování pro veřejnost v JE Dukovany

Očkování pro veřejnost v JE DukovanyDatum konání:
26.1.2022

Vzhledem k volné kapacitě níže uvedených termínů nyní nabízíme možnost přihlásit a registrovat se na očkování i Vám a obyvatelům vašich obcí, starších 16 let.

Pro zajištění dostatečného množství požadovaných vakcín a plynulou organizaci je potřeba se předem registrovat v systému Reservanto zde: Online rezervace - Reservanto nebo https://booking.reservanto.cz/Modal/?id=17664&mode=sl  (registrace je možná i mimo síť ČEZ): POZOR: je nutné nejprve vybrat lokalitu Elektrárna Dukovany! Zdravotnický personál má zpravidla s sebou i určité počty vakcín navíc, tedy pokud byste v případě aktuálního termínu v tomto týdnu nestihli registraci předem do dnešních 14. hodin, bude možné po případné domluvě s koordinátorkou očkování (kontakt níže), a do vyčerpání vakcín očkování také domluvit.

Aktuálně volné termíny:

  • středa 26. 1. 2022  (registrace nejpozději do pondělí 24. 1. do 14 hod. ! )
  • středa 2. 2. 2022 (registrace nejpozději do pondělí 31. 1. do 14 hod.)
  • středa 2. 3. 2022 (registrace nejpozději do pondělí 28. 2. do 14 hod.)

 

Při registraci uvádějte č. mobilního telefonu (ne pevnou linku) a stejnou emailovou adresu, kterou jste uvedli při svém předchozím očkování v jiném zdravotnickém zařízení.

 

Očkování probíhá v ordinaci na hlavní vrátnici, 1. patro (vedle oranžové zubní ordinace a odběrové laboratoře)  vždy v čase 10.00 – 18.00 hodin

Vybrat si můžete ze tří vakcín - Johnson & Johnson (pouze jedna dávka), Moderna a Pfizer (první, druhá i třetí dávka). 

V rámci urychlení očkování si prosím vytiskněte a předem vyplňte příslušné formuláře - viz přílohy. "Informovaný souhlas" na 2. dávku vakcíny není třeba vyplňovat, pokud byl předtím pacient očkován první dávkou EUC klinikou. Formuláře budou k dispozici pro vyplnění i na místě, pokud někdo nemá možnost tisku předem.

Na základě častých dotazů k aplikaci 3. dávky přikládáme vyjádření ředitele EUC klinik Jana Šlajse: "Přeočkování Astry je možné Modernou i Pfizerem. Moderna je účinnější při tvorbě protilátek. Stejně tak u Janssenu, kde je Moderna vyloženě doporučovaná, protože kombinace vytvoří 56,1 x více vazebných a neutralizačních protilátek; při posilující dávce Pfizerem se jedná o hodnotu 32,8 x. Jinou vakcínou se JJ neboostruje."

S případnými dotazy se obracejte na koordinátorku Marcelu Moravcovou – email: marcela.moravcova@cez.cz, tel. 606 804 423.